O nás

Jsme společnost poskytující komplexní služby v oblasti účetnictví, zpracování mezd a ekonomického poradenství. Našim klientům se snažíme poskytovat maximálně individuální a profesionální přístup. Díky tomu, že se účetnictví a podnikání věnujeme již od roku 2010 jsme schopni poskytovat kvalitní zpracování Vašeho účetnictví, včetně analýz pro interní i externí účely. Není pro nás problém komunikace a zpracování dokladů v angličtině. 

Bc. Vojtěch Kinkor

Vystudoval jsem bakalářský obor Účetnictví a finanční řízení podniku na Vysoké škole ekonomické v Praze a již v počátku studia jsem začal podnikat v maloobchodu. Klientům mohu nabídnout vedle poradenství v oblasti účetnictví také ekonomické poradenství a předat mé více než desetileté zkušenosti z řízení firmy. Zejména řízení financí, správné nastavení pracovních procesů a efektivního fungování firmy jako celku. 

IMG-8184.jpg

IMG-8180.jpg

Ing. Hana Protivová

Účetnictvím se zabývám již 10 let. Za tu dobu jsem nasbírala zkušenosti jako účetní v obchodní společnosti, v advokátních a daňových kancelářích. Ve společnostech korporátních, ale i menších.  Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Účetnictví a finanční řízení podniku. Teorie mi však nestačila a tak jsem již během studia začala s účetnictvím v praxi. Inženýrský titul jsem proto studovala dálkově na České zemědělské univerzitě v Praze, obor Podnikání a administrativa, vedlejší specializace Účetnictví.